Redoo Ukraine: Ваш партнер по сучасним CRM-систем.

Компанія Redoo Ukraine пропонує повний спектр програмних рішень з управління взаємовідносинами з клієнтами (Customer-Relationship-Management CRM) для вашої компанії.

Це дозволяє нам підтримувати ваші внутрішні процеси – будь то маркетинг, продажі, управління продуктами та проектами або адміністрування та залучення клієнтів – за допомогою індивідуально розроблених програмних рішень.

Наші веб-інструменти CRM працюють повністю без додаткового програмного забезпечення і на всіх підключених до Інтернету пристроях. Ми будемо раді підключити ваші внутрішні програмні рішення та ІТ-структуру до CRM-системи, оптимізованої для вас за допомогою інтерфейсів прикладного програмування.

Redoo Ukraine підтримує вас у розробці вашої CRM-системи і оптимальному узгодженні її з потребами ваших клієнтів, щоб навчитися правильно оцінювати потенціал ваших клієнтів і тим самим підвищити їх лояльність в довгостроковій перспективі.

Завдяки власному відділу розробок ми можемо реагувати на абсолютно нові ситуації і швидко вирішувати технічні проблеми. Наші модулі CRM власної розробки можна знайти тут.

Довгострокова і особиста підтримка є для нас само собою зрозумілим справою.